O projektu

Vily u Lesa díky svojí poloze nabízejí soukromí a klidné prostředí menší obce v blízkosti Brna. Pokud tedy toužíte po bydlení v přírodě a zároveň nedaleko víru velkoměsta, jsou Vily u Lesa pro Vás tím správným řešením.

Koncepčně se jedná o tři samostatně stojící vily s vlastní příjezdovou komunikací, které jsou s ohledem na okolní zástavbu citlivě zakomponovány do mírně svažitého pozemku plného zeleně. Vizuální jednotnost, čisté tvarové linie, střídmá barevnost a vysoké nároky na výběr každého z použitých materiálů vilám zajišťují moderní minimalistický vzhled a jejich majitelům maximální užitný komfort.

Nejníže položená vila (01) je dispozičně řešena jako 4+kk o výměře 108 m2, prostřední vila (02) a horní vila (03) jsou pak v rozvržení zcela identické 4+kk se 143 m2.

Dominantou a srdcem každého domu je bezpochyby obytný prostor s kuchyní – tedy místo, kde se v průběhu dne schází celá rodina. Jelikož jsme si toho vědomi a naším záměrem je, abyste se ve svém novém bydlení cítili co nejlépe, rozhodli jsme se obytný prostor maximálně zvětšit a provzdušnit otevřením stropu až pod střešní krov. Samozřejmé je pak přímé propojení s prostornou terasou, která bude vaší oázou odpočinku v kteroukoli denní dobu. Kromě ložnice a dětských pokojů je pak součástí každé vily i samostatná šatna, dvě koupelny, technická místnost a dílna.

Uspořádání místností v celkem čtyřech výškových rovinách „polopater“, které vzájemně propojuje schodiště, logicky navazuje a využívá veškerých výhod okolního terénu. Pro zajištění optimálních světelných a teplotních podmínek byla přirozeně zohledněna i orientaci vůči světovým stranám.

Časová osa

Standardy

Jsme si vědomi toho, že na vzhledu a detailech záleží. Právě proto bylo materiálové řešení vil navrženo tak, aby odpovídalo požadavkům moderního, praktického a zdravého bydlení.

Standardy

Financování

REZERVAČNÍ POPLATEK: 100 000 KČ VČ. DPH

10%
doplatek do výše 10 % kupní ceny vč. DPH do 10 dnů od podpisu smlouvy budoucí kupní
90%
z kupní ceny vč. DPH do 14 dnů po oznámení nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí

Koupě nového domu je zásadní investicí. Díky našemu manuálu 4 základních kroků pro Vás ale bude celý proces přehlednější.

Financování
Stojíme si za svou prací

Jsme Winning Estate, developerská společnost zabývající se primárně rezidenční výstavbou. Patříme do silné a stabilní skupiny společností Winning Group a.s., jejíž portfolio se dynamicky rozrůstá.

V roce 2018 jsme realizovaly úspěšný pilotní projekt Rezidence u zámku v Oslavanech, který v prestižní soutěži „Realitní projekt roku“ získal nejvyšší ocenění – Cenu odborné poroty pro Jihomoravský kraj včetně Brna. Tato cenná zpětná vazba je pro nás závazkem vůči vám, našim stávajícím i novým klientům. Právě pro vás totiž pečlivě vytváříme stavby vysoce účelné, nadčasové a reprezentativní, stejně tak jako klademe důraz na transparentní a přímou komunikaci a návaznost služeb pojících se s investicí do vysněného bydlení.